Mapa stránky

sorudan.sk

Hlavná stránka webového sídla našej spoločnosti. Tu nájdete zoznam oblastí nami poskytovaných služieb, krátke predstavenie toho, čo robíme a kto sme.

Kontakt

Kontaktné údaje našej spoločnosti, kontaktný formulár, prostredníctvom ktorého nám môžete zaslať otázku alebo správu. Nájdete tu aj prehľadnú mapu

Referencie

Zaujíma Vás, čo sme doteraz vytvorili? Zoznam nami realizovaných projektov s podrobnými informáciami. K vybraným projektom je k dispozícii aj galéria obrázkov.

Webové prezentácie

Prezentujte svoje myšlienky a nápady, produkty a služby. Budujte značku, rozvíjajte obchod. Ponúkneme Vám efektívny nástroj v podobe webovej stránky.

Webové portály

Realizácia informačných, firemných, komunitných, reklamných, regionálnych, osobných portálov, On-line noví a časopisov, fóra, portálov ponúkajúcich digitálny obsah.

E-shop

Predávajte s nami elektronicky, nechajte nakupovať svojich zákazníkov z pohodlia ich domova, 24 hodín denne. To všetko na najrýchlejšie rastúcom globálnom svetovom trhu, v prostredí siete internet.

CMS - Správa obsahu

Správa obsahu Vašich webových stránok nebola nikdy jednoduchšia. Prostredníctvom nášho nástroja ShoutIT! CMS to dokáže naozaj každý. ShoutIT! CMS zvládne všetko jednoduché aj komplexné riešenia.

Internetová reklama

Pripravíme a realizujeme pre Vás komplexné reklamné kampane v prostredí internetu. Banerová reklama, reklama v prostredí internetových vyhľadávačoch, reklama umiestnená v sociálnych sieťach. Zrealizujeme hromadné oslovovanie zákazníkov e-mailom.

SEO

Optimalizujeme Vaše webové stránky, portály, elektronické obchody alebo iné webové projekty tak, aby ste získali popredné miesta vo výsledkoch internetových vyhľadávačov.

Guerilla marketing

Pripravíme pre Vás kampane realizované netradičným spôsobom. Prekvapte svojich stávajúcich alebo budúcich zákazníkov.

Intranet portály

Realizácia intranetových portálov slúžiacich ako centralizované úložisko dát alebo platforma pre riadenie tokov a správu produktov, služieb a ďalších aktív spoločnosti.

Podpora biznis procesov

Automatizácia biznis procesov prostredníctvom webových aplikácií prináša štandardizované rozhranie pre aplikácie dostupné v rámci celej spoločnosti alebo organizácie.

Zber a spracovanie dát

Zozbierame, spracujeme a zanalyzujeme pre Vás veľké množstvá dát z rôznych zdrojov.

Správa informačných systémov

Správa informačných systémov, serverov, pracovných staníc. Monitoring bezpečnosti a prevádzky IS. Podpora a školenia používateľov. Vypracovanie zálohovacích stratégií a ďalšej dokumentácie.

IT právo

Vypracúvanie bezpečnostných projektov a smerníc, školenie v oblasti ochrany osobných údajov, konsolidácia IS verejnej správy do súladu s legislatívou SR, vypracovanie koncepcií rozvoja IS verejnej správy.

SORUDAN na Facebooku

Staňte sa fanúšikom našej spoločnosti na sociálnej sieti Facebook a zistite, čo sa deje v našej dielni. Buďte informovaný o našich nových projektoch alebo akciách.

SORUDAN Na Twitteri

Chcete vedieť, čo sa deje v našej dielni? Pripojte sa k nám na Twitteri a buďte informovaný o našich nových projektoch a akciách.

Prečo si vybrať práve nás?

S nami sa nestratíte

Rozumiete svojmu podnikaniu, my rozumieme nášmu. Určite máte predstavu o realizácii Vašej vízie. My Vám ukážeme možnosti, ktoré poskytuje súčasná technológia a trh. Spoločne potom navrhneme úspešný projekt, ktorý splní Vaše očakávania a ciele.

Podporujeme naše projekty

Za úspechom projektu stojí nielen kvalitná realizácia ale aj dobrá podpora, preto naše projekty a našich zákazníkov dlhodobo podporujeme. Sme Vám stále k dispozícii a reagujeme dynamicky. S nami máte vždy pevnú pôdu pod nohami.

Administratíva na naše plecia

Postaráme sa o prípravu zmluvy o dielo, licenčnej zmluvy alebo iných zmlúv spojených s projektom. Vybavíme za Vás administratívu spojenú s nákupom služieb tretích strán (registrácia domén, nákup hostingových služieb, reklamného priestoru, zaobstaranie SSL certifikátov).

Zaujali sme Vás? Napíšte nám na obchod@sorudan.sk alebo nám zavolajte na +421 917 256 045