O nás

Naše sny a túžby prinášajú stále nové myšlienky a nápady. Má ich každý z nás, pretaviť ich do reality a navyše tak, aby oslovili a boli úspešné však vôbec nie je jednoduché.

Zložitosť dnešnej doby vyžaduje, aby ste pri realizácii svojich plánov mali pri sebe partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť, partnera, ktorý dokáže poskytnúť dostatočné zázemie na to ste sa mohli sústrediť na to najdôležitejšie a to byť úspešný.

Chceme byť pre Vás takýmto partnerom, poskytneme Vám technické a technologické zázemie, svoj know-how a prácu v oblasti informačných technológií, grafického dizajnu, marketingu, reklamy a ďalších príbuzných oblastiach. Pomôžeme Vám pretaviť dobrú myšlienku do úspešnej reality, vystrelíme Vás vysoko.

Prečo si vybrať práve nás?

S nami sa nestratíte

Rozumiete svojmu podnikaniu, my rozumieme nášmu. Určite máte predstavu o realizácii Vašej vízie. My Vám ukážeme možnosti, ktoré poskytuje súčasná technológia a trh. Spoločne potom navrhneme úspešný projekt, ktorý splní Vaše očakávania a ciele.

Podporujeme naše projekty

Za úspechom projektu stojí nielen kvalitná realizácia ale aj dobrá podpora, preto naše projekty a našich zákazníkov dlhodobo podporujeme. Sme Vám stále k dispozícii a reagujeme dynamicky. S nami máte vždy pevnú pôdu pod nohami.

Administratíva na naše plecia

Postaráme sa o prípravu zmluvy o dielo, licenčnej zmluvy alebo iných zmlúv spojených s projektom. Vybavíme za Vás administratívu spojenú s nákupom služieb tretích strán (registrácia domén, nákup hostingových služieb, reklamného priestoru, zaobstaranie SSL certifikátov).

Zaujali sme Vás? Napíšte nám na obchod@sorudan.sk alebo nám zavolajte na +421 917 256 045